logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Netradiční sportovní soutěžení

V neděli 7.11.2021 odpoledne, proběhla v zámku netradiční sportovní soutěž, kde byly děti rozděleny do dvou týmů. Děti soutěžily např. ve skoku po jedné noze ve vytyčené dráze, vytvořenými papírovými kuličkami se musely trefit na cíl, běh pozpátku jako raci, jedno z dětí mělo zavázané oči a pomocí navigace zbytku týmu, musely najít papírovou kuličku a tu vhodit do připravené nádoby. Jednou z disciplín bylo i poznávání předmětů pohmatem. Celé odpoledne se vydařilo, děti dostaly drobnou sladkou odměnu. Cílem bylo vysvětlit dětem pravidla fair play a potřeba zdravého životního stylu a pohybu.

Zburníková Anna

TOPlist