logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Návštěva křesťanů a pálení čarodějnice

V sobotu 30. dubna 2022 jsme již nedočkavě vyhlíželi příjezd našich známých křesťanů, kteří za dětmi do DD jezdí již dlouho. Vždy je jejich návštěva milým zpestřením a děti se na sobotní odpoledne v jejich režii velmi těší.

Tato návštěva připadla na pálení čarodějnic, proto jsme společně s dětmi připravili papírovou čarodějnici, kterou jsme následně dozdobili a pokračovali v připraveném programu, který měli naši přátelé připravený pro děti ve formě soutěží, her a odpočinkových činností (zdobení perníčků, navlékání korálků, výroba šperků, lanová dráha, pohybové hry – kopaná, zpěv písní a tanec, vypravování příběhů). Děti dostaly mnoho dobrot – sladkosti, moučníky, výborné bagetky, limonády a džusy. Největším překvapením však byly kšiltovky a brýle, které děti dostaly darem a měly z nich velkou radost.

Na závěr dne jsme všichni společně opekli připravené buřty, popovídali si o prožitém odpoledni a již teď se těšíme na další návštěvu!

TOPlist