logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Návštěva křesťanů

Dne 13. října jsme u nás v DD opět uvítali skupinku křesťanů.

Protože nám počasí alespoň trošku přálo, byl program rozdělen na dvě části: pohybovou na hřišti (míčové hry – kopaná, košíková, vybíjená) a na výtvarnou v prostorách jídelny, kde děti malovaly, zkoušely kreslit na obličej, navlékaly korálky či pracovaly s papírem (lepení, stříhání).

Návštěva křesťanů
Návštěva křesťanů

V 15 hodin jsme všichni v jídelně posvačili přivezené dobroty v podobě moučníků, slaného pečiva a limonád. Poté byl program přemístěn na halu, kde probíhaly hudební, taneční a pěvecké soutěže, do nichž se zapojili i dospělí.

Program dne byl nabitý, děti nadšené a již teď se těšíme na další – tentokrát tradiční předvánoční návštěvu.

TOPlist