logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Návštěva křesťanů

Sobotní akce probíhala od 13 hodin, kdy se všechny skupiny dětí sešly v parku. Křesťané se po svém příjezdu s námi domluvili na odpoledním programu, který si pro děti připravili. Seznámili nás se soutěžemi i následujícími aktivitami. Jednalo se o pohybové hry v parku (běhy, skoky, hry s lanem), fotbal na hřišti či různá stanoviště po parku (zdobení papírových tácků barevnou solí, výroba náramků z korálků, hry s plastovým nádobím na dece pro nejmenší děti). Nejoblíbenější činností pro děti je ovšem zpěv do mikrofonu a tanec, při kterém jsou děti bezprostřední. I ti nejstarší se do činností zapojili se zájmem. A ani tentokrát nechyběla malá scénka a vypravování příběhů.

Návštěva Křesťanů

Mezi jednotlivými soutěžemi děti čekalo malé občerstvení v podobě moučníků a pití, které jim křesťané nabídli, jako druhý chod byl meloun. Společně jsme všichni poseděli u stolu v parku. Před koncem odpolední akce si všichni zúčastnění opekli uzeninu, která byla třešničkou na pomyslném dortu a zároveň i rozloučením na závěr příjemného dne.

Křesťané k nám v době pandemie COVID-19 nejezdili, až nyní (po rozvolnění opatření a zlepšení celkové situace) se za námi opět rozjeli. Protože se s dětmi dlouho neviděli, bylo jejich přivítání o to radostnější. Všichni se již teď těšíme na jejich další návštěvu!

TOPlist