Návštěva křesťanů

Sobotní akce probíhala od 13 hodin, kdy se všechny skupiny dětí sešly v parku. Křesťané se po svém příjezdu s námi domluvili na odpoledním programu, který si pro děti připravili. Seznámili nás se soutěžemi i následujícími aktivitami. Jednalo se o pohybové hry v parku (běhy, skoky, hry s lanem), fotbal na hřišti či různá stanoviště po parku (zdobení papírových tácků barevnou solí, výroba náramků z korálků, hry s plastovým nádobím na dece pro nejmenší děti). Nejoblíbenější činností pro děti je ovšem zpěv do mikrofonu a tanec, při kterém jsou děti bezprostřední. I ti nejstarší se do činností zapojili se zájmem. A ani tentokrát nechyběla malá scénka a vypravování příběhů.

Návštěva Křesťanů

Mezi jednotlivými soutěžemi děti čekalo malé občerstvení v podobě moučníků a pití, které jim křesťané nabídli, jako druhý chod byl meloun. Společně jsme všichni poseděli u stolu v parku. Před koncem odpolední akce si všichni zúčastnění opekli uzeninu, která byla třešničkou na pomyslném dortu a zároveň i rozloučením na závěr příjemného dne.

Křesťané k nám v době pandemie COVID-19 nejezdili, až nyní (po rozvolnění opatření a zlepšení celkové situace) se za námi opět rozjeli. Protože se s dětmi dlouho neviděli, bylo jejich přivítání o to radostnější. Všichni se již teď těšíme na jejich další návštěvu!