logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Návštěva křesťanů

Byla sobota 4. listopadu 2023 a otevřenou bránou vjela na nádvoří našeho zámku auta s přáteli z Prahy. Tak jako každý měsíc jsme se těšili na program s nimi. A že jsme si celé odpoledne hezky užili, tomu věřte na 100 %.

Začínali jsme v parku, kde podzim krásně zbarvil listy zde rostoucích stromů. Mírný vítr si pohrával nejen s jejich větvemi, ale i s draky, které jsme pouštěli. Pokračovali jsme různými sportovními aktivitami a poté se přesunuli do vnitřních prostor našeho zámku. Někteří z nás se pustili do pracovních činností a s chutí vyráběli různé náramky či náhrdelníky. Jiní se zaměřili na oblast hudební – zpěv, hra na hudební nástroje, tanec. Další kreslili či si povídali s našimi přáteli.

Celé odpoledne se vydařilo a všichni se těší na další návštěvu.

Spolu s dětmi se akce účastnili i vychovatelé – Fuková, Zburníková, Hájková, Hampeštová, Kosek a Schindl.

Fuková Marie

TOPlist