logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Návštěva křesťanů

V sobotu 7. ledna 2023 nás potěšili svou návštěvou naši známí přátelé. Děti se velice těšily na již tradičně bohatý program.

Během odpoledne se děti zapojily do spousty aktivit, pohybových her, soutěží, výtvarných činností, zdobení perníčků, zpěvu, tance nebo vyprávění příběhů. Z nabízených činností si vždy vyberou tu, která jim přináší zpestření. Také je to velmi často chvíle, kdy vyhledají některého z dospělých – vychovatele či někoho z návštěvy, který s nimi probere jejich malé i velké radosti nebo starosti. Prostě to, co mají na srdci. Také vždy od návštěvy dostanou neodolatelné moučníky, limonády a různé pochutiny, na kterých si moc pochutnají.

Odpoledne se povedlo. Děti i dospělí se maximálně bavili, všichni byli nad míru spokojeni, a již nyní se těšíme na další návštěvu!

Návštěva křesťanů
Návštěva křesťanů

TOPlist