Návštěva kina
V pátek 1. 5. 2026 byl nejen volný den, protože je to státní svátek, ale také první den v nové sezoně, kdy kino v Sedlci-Prčici po zimní pauze otevřelo své dveře. Hned jsme toho využili a s dětmi se vypravili na pohádku „Jeníček a Mařenka: Strážci kouzel“. Tento animovaný příběh se dětem moc líbil a na konci ho ocenily i potleskem. Už se společně těšíme na další návštěvu kina.












