Návštěva Jump arény Tábor

Dne 19. 2. 2023 jsme se s první rodinnou skupinou vydali do dětmi oblíbeného skákacího centra v Táboře. Autem dobře dostupná zábava, která osloví malé či velké, dle schopností, dovedností a věku dětí. Rodiče či jakýkoli dospělý dozor (v našem případě tety) potom už jen mohou pozorovat, jak se dětská radost, smích a rozzářené oči spontánně projevují! V našem případě se dva malí chlapci z chlapecké skupiny schovávali do dětských balónků, dováděli na malých skluzavkách, prolézačkách různých velikostí a druhů. Starší chlapci si zkusili, jaké to je být ve velké Jump aréně společně s profesionálními trenéry, vyzkoušeli si nespočet trampolín a skákacích ploch různých velikostí. Zde se také projeví jejich fair-play hra, kdy musí být ohleduplní k ostatním dětem, k čemuž jsou bez ohledu na věk vedeni.

Po návštěvě Jump arény jsme se vydali do nedalekého KFC, což bylo naše překvapení pro chlapce, kteří už takto byli nadšení. Každý z nás si dal něco dobrého na zub, pohovořili jsme o zážitcích a vydali se na poslední zastávku – návštěvu obchodů, kde si chlapci ze svých našetřených úspor mohli koupit, po čem snili. Diskutování o nových botách, krásném značkovém oblečení či elektronice nebralo konce.

Tento den si chlapci velice užili, byl to pro ně splněný sen.  A my tety byly zase spokojené, protože se nám podařilo naplánovat a uskutečnit výlet, který se opravdu povedl. Vidět spokojenost a upřímnou radost i těch nejstarších chlapců je prostě k nezaplacení. A co si budeme povídat, zahřeje nás u srdíčka!

Vychovatelky 1. výchovné skupiny: Eva Říhová, Jana Kuželková