logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Letní pobyt – Máchovo jezero

12. července 2021 jsme odjeli na letní pobyt k Máchovu jezeru. Nejprve jsme se odpoledne seznámili s okolím našeho ubytování a také vyzkoušeli místní lanová hřiště. A hned druhý den jsme využili slunečného počasí a trávili den u vody. Máchovo jezero, hovorově zvané „Mácháč“, je vlastně velký rybník, který se nachází v Libereckém kraji v okrese Česká Lípa. Nachází se na území města Doksy a svou rozlohou je šestým největším rybníkem v Česku. Jsme ubytováni ve Starých Splavech a ke koupání si vybíráme jednu ze zátok. Hry ve vodě i u vody nás moc baví. Soutěžíme i ve stavbách z písku. Celý den si užíváme slunce, vody i her. Užíváme si hezkých chvilek.

Fuková Marie, Suková Kristýna, Zburníková Anna

TOPlist