logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Když se střídá duben s květnem

Koncem dubna vyrazily do světa dosud ukryté čarodějnice, aby se ujaly vlády v poslední dubnové noci. Některé ale tak dlouho čekat nechtěly a vstup do našeho domečku obsadily již 28. dubna.

No, stalo se. Ale naštěstí 1. května už tu nebyly.

1. květen – také První máj – lásky čas, jak napsal K. H. Mácha.

1. květen – Svátek práce – mezinárodní svátek pracujících.

Pro nás ani jedno, ani druhé. My, děti z II. skupiny, jsme si tento den užily hezky po svém.

Dopoledne jsme si připravily „pudinkový pohár“ z několika druhů pudinků s proložením drcenými sušenkami a ozdobený šlehačkou a kakaovou sušenkou. A ihned jsme pokračovaly výrobou květin a houpací panenky – Sněhurky.

Odpoledne jsme se vypravily na vycházku. Sluníčko hezky hřálo a my mohly obdivovat záhony rozkvetlých tulipánů, narcisů i modřenců. Stromy se pyšnily jasně zelenými listy a krásnými květy – hlavně třešně. V Sedlci jsme se osvěžily točenou zmrzlinou a vydaly se zpět. Čekal na nás náš vlastnoručně vyrobený pohár. A den jsme zakončily hrou v našem krásném parku.

Den plný zábavy rychle uplynul a všichni se už těšíme na dny další.

Fuková Marie

TOPlist