logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Hudbu složil, slova napsal

Tak zní název hudební soutěže, již si vychovatelé pro děti připravili v sobotu 25. února. Soutěž započala již v dopoledních hodinách, kdy děti dostaly důležitý úkol, a to složit text a hudbu v jakémkoli žánru a toto všechno během samotné soutěže interpretovat nejen před všemi účastníky soutěže, ale i vychovateli. Nejlépe si vedli starší chlapci, našla se však i odvážná dívka, a Ti nám ukázali svůj um v raperském stylu. Dobře si vedly i mladší děti, ty předvedly bubenickou show, jež byla odměněna bouřlivým potleskem. Nejmladší účastníci soutěže nám zahráli na flétničky. Na samotném konci byla soutěž vyhodnocena a děti odměněny, jak jinak než sladkostmi.

Štěpánová M., Pechová J., Hájková I., Schindl V.

Hudbu složil, slova napsal
Hudbu složil, slova napsal

TOPlist