Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

DOPRAVNÍ ODPOLEDNE

Abychom celou neděli nezaháleli, a protože rádi jezdíme na kole, tety pro nás vymyslely dopravní odpoledne. A aby to celé nebyla nuda, neboť již dopředu jsme věděli, že nás tety budou zkoušet ze znalostí, které máme a jež se týkají silničního provozu, zahájili jsme toto odpoledne „cyklistickým slalomem“. V této disciplíně si kupodivu nejlépe vedl nejmenší účastník soutěže malý Samuel. Nejen, že zvládl projet téměř bez chyby, i když na odrážedle, oproti ostatním účastníkům, kteří se soutěže účastnili na kole, či Ti méně zdatní na koloběžce, ale cestou zvládl ještě stavět popadané kužely. Samozřejmě byl za nadšení, s jakým se soutěže zúčastnil, náležitě odměněn, ale odměna v podobě sladkostí neminula žádného z účastníků Dopravního odpoledne. Děti byly velice spokojené a nedělní odpoledne si velice užily.

Štěpánová M., Říhová E., Hájková I.

Dopravní odpoledne