logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Divadlo patří dětem

V neděli 29. května jsme přijali pozvání od Středočeského kraje a zúčastnili se akce s názvem Divadlo patří dětem, která probíhala v Příbrami od ranních do odpoledních hodin.

Všech 12 dětí si den plný her, soutěží a atrakcí v podobě kolotočů, skákacích hradů, prolézaček, virtuální reality, malování na obličej, tetování, prohlídek policejní, vojenské nebo záchranářské techniky velice užilo. Každý si našel to, co ho nejvíce zaujalo.

Příjemným překvapením nám bylo nabídnuté občerstvení, kdy jsme v poledne v klidu posvačili a poté se opět vydali za dalším dobrodružstvím. Nejen děti, ale i my dospělí jsme odjížděli plni dojmů z prožitého dne.

TOPlist