Dětský den ve Velkých Heřmanicích
V závěru prázdnin se děti z Přestavlk dozvěděly o tom, že se ve Velkých Heřmanicích koná dětský den. Jelikož to máme za humny, nadšeně jsme se tam v sobotu 23. srpna odpoledne vypravili. U vstupu obdržely děti kartičku, do které se zaznamenávalo plnění soutěžních disciplín a také poukázky na limonádu, zmrzlinu a jízdu na konících. Volba byla jasná, naše první kroky vedly ke koním. Většina dětí měla možnost osedlat si koně vůbec poprvé a i když někoho zpočátku trápily obavy, všichni si to nakonec náležitě užili. Po projížďce jsme se pustili do plnění rozličných úkolů, abychom si mohli v cíli vylosovat milou odměnu. Stříleli jsme z luku, poznávali lesní zvířátka, bloudili v bludišti, hráli fotbal… Nebylo to vždy jednoduché, ale všechno jsme zvládli a nakonec každý odcházel s výhrou, ze které měl velikou radost.


















