logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Den plný her a soutěží

Děti si užívají zasloužené prázdninové volno. Koupání, sluníčko, výlety,…

Ale když tomu počasí nepřeje, je tu den plný her a soutěží. A tak tomu bylo i v neděli 10. července. Dopoledne na děti čekal vědomostní kvíz z různých oborů – dopravní výchova, prvouka, přírodověda, zdravý životní styl,…

A jedna ukázka pro zasmání – „Kolik barev má semafor pro chodce a co znamenají?“ Odpověď: Dvě – červená, oranžová a zelená. Červená stůj, zelená jdi. Jo, to je ta nepozornost a zbrklost! Po obědě se děti pustily do hraní společenských her a do práce se stavebnicemi. Dodržovat pravidla i popustit uzdu své představivosti. Splněno na jedničku. A po svačině si pěkně protáhnout tělo – na hale zámku vznikla překážková dráha, která byla různě obměňována. Využilo se i tělocvičné nářadí – žebřiny. Nezahálely ani obruče. A venku pak fotbálek, hod na koš i střelba na fotbalovou branku.

 No prostě – den plný her a soutěží, který si všichni náramně užili.

Fuková M., Říhová E., Dvořáková D.

TOPlist