logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


„Čiperka – Od adventu k Vánocům“

Je sobota a my čekáme na mikulášskou nadílku. Čekání si krátíme výrobou vánoční výzdoby a vyprávěním o vánočních zvycích a tradicích – „ Od adventu k Vánocům.“  Při vyprávění se na stole objevují prostřihy na okna, přáníčka, papírové ozdoby a obrázky s vánoční tématikou. Posloucháme vyprávění o Ondřejovi, Lucii i Štěpánovi. Zaujme nás příběh Mikuláše i zvyky, které se dodržují na Štědrý den. Pojmenujeme si i první a druhý svátek vánoční. Všechny znalosti pak prověříme v krátkém kvízu. Odměnou za naše snažení jsou drobné sladkosti, hezký pocit z dobře vykonané práce a nově získané znalosti.

Marie Fuková, vychovatelka

TOPlist