logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Běh Tolerance – Písek

26. června 2022 – poslední den v týdnu- neděle. V 8 hodin opouštíme náš dětský domov a vydáváme se na cestu do Písku, kde se zúčastníme 27. ročníku „Běhu Tolerance“. Ten je i 15. ročníkem „Memoriálu Luboše Kučery“. Celkem 17 chlapců a dívek se postupně postavilo na start, aby v jednotlivých kategoriích poměřili síly se svými soupeři. Zdolávali tratě
v délce 100 m, 200 m a 800 m. A zahájili velice pěkně.

Minipřípravka dívek a zisk 2. a 3. místa, A ani ostatní atleti se nedali zahanbit. Domů si vezeme velké chodské koláče, diplomy i poháry. Celkem 8 krát vystoupili chlapci a dívky na stupně vítězů – čtyři druhá místa a čtyři místa třetí.

Všem závodníkům a závodnicím patří velké poděkování za vzornou reprezentaci.

Děti doprovázely tety Fuková, Říhová a Hájková.

Fuková Marie

TOPlist