Běh kolem Jordánu

V neděli 3. července 2022 jsme se vydali do Tábora, kde se uskutečnil „Běh kolem Jordánu“.
Pro žákovské kategorie připravili pořadatelé tratě v délce 100 m, 300 m a 500 m. Jedenáct zástupců našeho dětského domova se postupně postavilo na start své věkové kategorie, aby poměřili své síly se soupeři. Ostatní je přijeli povzbudit a spolu se závodníky si užít hezký den. A že bylo co oslavovat – užívat si zaslouženou odměnu.

3x chlapci a děvčata vystoupili na stupínek nejvyšší, aby převzali zlaté medaile a krásné odměny.

3x se jim na krku houpala medaile stříbrná a odnášeli si v tašce pěkné věcné ceny.

4x pak stáli na stupínku bronzovém – i tady získali hezké medaile a pěkné ceny. A několik dalších cen k nim doputovalo i během tomboly.

Dětem děkujeme za vzornou reprezentaci.

Fuková Marie, Suková Kristýna, Anna Zburníková