logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Běh kolem Harrachovky

Na Velikonoční pondělí – 18. dubna  2022 – se chlapci a děvčata ze 3., 4. a 5. skupiny vydali reprezentovat DD a AŠP na svoje letošní první atletické závody. AŠP působí u nás pod patronátem TJ Chyšky,z.s. Závod se uskutečnil v Táboře, kde proběhl jubilejní 20. ročník  – „Běh kolem Harrachovky“.

Na start se postupně z našeho DD postavilo 13 chlapců a dívek. Čekaly na ně tratě v délce 100 m, 300 m a 1 500 m. Kategorie byly „mírně“ netradiční a to nás trochu zarazilo. Ale nejen s délkou tratí- i se zařazením do věkových kategorií – jsme se statečně vypořádali. Každý z nás dal do závodu všechno. A každému chlapci, každé dívce patřilo uznání a obdiv.

Domů jsme tentokrát nevezli medaile, ale dobrý pocit, že jsme svůj úkol bezezbytku splnili – závodit čestně, docílit toho nejlepšího výsledku a tak dobře na veřejnosti prezentovat náš dětský domov.

Doprovázely nás tety Zburníková a Fuková.

TOPlist