logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


A začaly prázdniny

Všichni jsme se těšili na letní prázdniny. A už jsou tady. V pátek 1. července 2022 oficiálně začaly. Dopoledne pro nás byla připravena netradiční výtvarná výchova. Pracovali jsme s korkem, vlnou i dřevěnými dřívečky. Popustili jsme uzdu své fantazii a pod rukama nám vznikaly hezké koláže. Odpoledne jsme se vydali do Sedlce, kde jsme v ZŠ navštívili místní kino. Tlapkovou patrolu a její příběhy máme všichni moc rádi a film nás plně zaujal. A tak příjemně uběhl první prázdninový den, který pro nás připravily tety Fuková, Kuželková a Růzhová.

TOPlist