27. 10. 2019 – Atletická přípravka ZŠ a Dětského domova Přestavlky při atletickém oddíle TJ Chyšky

Současného teplého a příjemného podzimního počasí využívá ke svým přírodním tréninkům atletická přípravka ZŠ a Dětského domova Přestavlky při atletickém oddíle TJ Chyšky.

Pod vedením trenérek Michaely Vanišové a Marie Fukové se skupinka začínajících mladých atletů v současné době zaměřuje na běžecká cvičení a hod míčkem či oštěpem. Ve svém kruhu také mají vynikajícího mladšího žáka Kevina Tokára, který se při své tělesné váze zaměřuje na hod míčkem, hod diskem, hod oštěpem a vrh koulí.

Za pouhé dva měsíce se Kevin dostal v jihočeských a republikových atletických tabulkách ( k 27.10.19) na 1. místo ve vrhačském trojboji výkonem 1 159 bodů – 2. místo v ČR, na 2. místo v hodu 1 kg diskem výkonem 24,32 m – 8. místo v ČR, na 2. místo v hodu 150 g míčkem výkonem 59,46 m, na 3. místo v hodu 500 g oštěpem výkonem 29,08 m a na 4. místo ve vrhu 3 kg koulí výkonem 10,55 m.

„OU“ Na fotosnímcích Michaely Vanišové jsou členové atletické přípravky při tréninkové jednotce na travnatém hřišti.

Ods. Mgr. Josef Fuka