logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Zážitkový víkend na Monínci

O víkendu  7. – 8. září si pro nás společnost Ireas připravila zážitkový víkend. Vychovatelky spolu s deseti dětmi se hned v sobotu ráno vypravily směr Monínec, kde na ně čekaly lektorky Ivana a Petra z organizace Jules a Jim. Ubytováni jsme byli v chatě Čertovka, kde se odehrávala většina zážitkových her, které si pro nás lektorky připravily. Děti nejvíce zaujaly hry Monstra, Dostihy a Kevin. Bohužel téměř celou sobotu poprchávalo a vyjasnilo se až v neděli. Tu jsme využili během dopoledne v bazénu, kde se děti hezky vydováděly. Odpoledne jsme se vypravili na vycházku kolem sjezdovky, přes Poštovnu, Javorovou skálu, Ounuz a zpátky směrem k hotelu Monínec. Cestou jsme zhlédli pár koňů, koz a dokonce i oslíků.

Všem se nám moc líbilo a chtěli bychom poděkovat lektorkám za výbornou spolupráci a hotelu Monínec za poskytnuté služby  a výbornou stravu.

Hájková I., Veselá S.

Zážitkový víkend na Monínci

TOPlist