logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


„Velikonoční zajíc“ – dílny

Na zhotovení zajíců nám nejprve pan Bradáč opatřil potřebné dřevo a předpřipravil díly, které byly potřeba k zhotovení výrobku. Ve třídě jsme si dále sehnali další věci jako barvy, štětce, nůžky, mašle …  Žáci si v dílně rozdali popis pracovního postupu a společně si ho přečetli. Proběhlo poučení o bezpečnosti a pak si každý připravil to, co bude potřebovat. Pan Bradáč byl také patřičně vybaven vhodným nářadím, šroubky, vrtáky, vrtačkou … Ve chvíli, kdy byly pomůcky rozděleny na pracovních místech, mohl se každý pustit do práce. Pomoc spolu s učitelkou zajišťoval pan Bradáč a dohlíželo se na bezpečnost a správnost manuální činnosti. Výsledky práce dětí jsou úžasné. Zajíc se každému nad očekávání povedl.

Mgr. Martina Musilová

Velikonoční zajíc
« 1 z 4 »

TOPlist