logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Ukliďme Česko

Akce „Ukliďme Česko“ byla organizátory z Českého svazu ochránců přírody určena na sobotu 6. dubna. Je to akce dobrovolnická, která probíhá na území celé České republiky a jejím cílem je uklidit vzniklé černé skládky a nepořádek.

Proto i my jsme se do tohoto velkého jarního úklidu zapojili a vyrazili pročistit okolí Přestavlk. Naše děti se nestačily divit, co vše se dá podél silnic najít. Do odpadkových pytlů sbíraly vše, co do přírody nepatří, jako například plastové lahve, papírky od cukrovinek, různé igelitové sáčky a dokonce i poklice od kola auta.

Přírodu bychom měli všichni udržovat častěji a ne jen při takovýchto akcích.

Hájková, Bartoňová, Štěpánek

TOPlist