TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem

Nadační tým Terezy Maxové nás pozval na již 5. ročník charitativní akce, která se stává stále oblíbenější nejen pro dospělé, ale zejména pro děti. Cílem této akce je přivítat na Teribear trati co největší počet lidí, kteří svým pohybem podpoří znevýhodněné děti. Na tuto akci nemusí být vyvinuta příliš velká fyzická námaha, neboť kdo nechce nebo nemůže běžet, může se projít společně s ostatními na Vítkově v krásné sounáležitosti přírody a historie.

Akce se konala od 17 hodin, kdy se odstartovalo za pomocí hudebního doprovodu bubnů, což dodává celé akci opravdu silný emotivní zážitek. Při příchodu Terezy Maxové z hlavní budovy se naše děti rozzářily a od Terezy se již nevzdálily. Celá naše skupinka (12 dětí a 3 dospělé osoby)  spolu s nadačním týmem T.M. zahajovala celé sportovní klání. Z fotek, které jsme fotili my sami a z těch, které se dělaly od profesionálních fotografů přímo na střeše budovy, kam jsme byli všichni pozváni,  je patrné, že si naše děti dokáží svým úsměvem a naprostou bezprostředností „omotat“ kolem sebe naprosto kohokoliv.

TERIBEAR hýbe Prahou

Dětem se akce velice líbila, užily si vše do sytosti spolu s ostatními zúčastněnými. Náladu nám nepokazilo ani nepříliš vlídné počasí, sem tam nějaká přeháňka nás nemohla odradit. I když jsme se do DD Přestavlky vrátili ve večerních hodinách, na náladě a hlavně zážitcích z celého odpoledne nám nic neubralo.

Akce se zúčastnilo 12 dětí a 3 vychovatelky.

Eva Říhová, Stanislava Veselá, Ilona Hájková