logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Slavata triatlon tour

9. května jsme se vypravili spolu s 15. dětmi na každoroční závody do Tábora na  ,,Slavata triatlon tour“. Závody pořádá triatlonista a filantrop pan Tomáš Slavata po celé republice na podporu  sociálně znevýhodněných dětí. Ještě před samým začátkem jsme panu Slavatovi předali blahopřání a pogratulovali mu k čerstvě uzavřenému sňatku.

Těchto závodů se účastní děti od nejmenšího věku, které závodí  na odrážedlech až po kategorie do 18.let, které závodí na kolech a v běhu. Pro děti jež nemají kolo vlastní, má pan Slavata vždy na závodech připravena kola náhradní, která se mohou  zapůjčit.

Slavata triatlon tour

Závěrem závodů byli ti nejlepší vyhodnoceni. U nás získala 2. místo Darina Nunhardtová a  2. místo Sylva Hronová, každá ve své kategorii. Také se losovalo o hlavní cenu- nové kolo značky Author. Zde jsme měli veliké štěstí, protože se kolo vylosovalo právě pro našeho Alexe Baloga. Tímto bychom chtěli panu Slavatovi velice poděkovat a těšíme se na další ročník těchto závodů.

Hájková I.

TOPlist