Slavata triatlon tour

9. května jsme se vypravili spolu s 15. dětmi na každoroční závody do Tábora na  ,,Slavata triatlon tour“. Závody pořádá triatlonista a filantrop pan Tomáš Slavata po celé republice na podporu  sociálně znevýhodněných dětí. Ještě před samým začátkem jsme panu Slavatovi předali blahopřání a pogratulovali mu k čerstvě uzavřenému sňatku.

Těchto závodů se účastní děti od nejmenšího věku, které závodí  na odrážedlech až po kategorie do 18.let, které závodí na kolech a v běhu. Pro děti jež nemají kolo vlastní, má pan Slavata vždy na závodech připravena kola náhradní, která se mohou  zapůjčit.

Slavata triatlon tour

Závěrem závodů byli ti nejlepší vyhodnoceni. U nás získala 2. místo Darina Nunhardtová a  2. místo Sylva Hronová, každá ve své kategorii. Také se losovalo o hlavní cenu- nové kolo značky Author. Zde jsme měli veliké štěstí, protože se kolo vylosovalo právě pro našeho Alexe Baloga. Tímto bychom chtěli panu Slavatovi velice poděkovat a těšíme se na další ročník těchto závodů.

Hájková I.