logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Rozloučení se sezónou na dráze

Náš dětský domov aktivně spolupracuje s TJ Chyšky a jejím atletickým oddílem. Pod jejím patronátem vznikla atletická školní přípravka. V té se od letošního září velmi úspěšně prosazuje také Kevin. Úspěchy slaví především ve vrhačských disciplínách. Proto s předsedou TJ Chyšky a dalším sportovcem – Adrianem – vyjeli v sobotu 12. října 2019 na vrhačské závody, které se konaly v Pacově.

Přihlášeni byli na vrhačský trojboj (koule 3 kg, disk 1 kg, oštěp 500 g) a na hod 150 g míčkem. Na Kevina tak čekala koule o váze 3 kg, 1 kg disk, 500 g oštěp a 150 g míček. Některé disciplíny zkoušel úplně poprvé. Přesto však podal velice pěkné výkony. Koule dolétla na značku 10,55 m, oštěp se zabodl na 29,08 m daleko, disk zamířil na metu 24,32 m a míček pokořil hranici 59 m – změřeno 59,46 m. Po sečtení bodů vrhačského trojboje – celkem 1 159 b. – se Kevin umístil na 1. místě.

Tyto výkony ho ke dni 12. 10. 2019 v republikových atletických tabulkách řadí na 1. místo ve vrhačském trojboji a na 6. místo v hodu 1 kg diskem. V krajských tabulkách figuruje na těchto místech: vrhačský trojboj – 1.místo, 1 kg disk – 2.místo, míček 150 g -2.místo, oštěp 500 g – 3.místo a koule 3kg – 4.místo.

Blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

Marie Fuková, vychovatelka

TOPlist