logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Návštěva křesťanů

V sobotu 21. září k nám přijeli kamarádi křesťané, kteří za dětmi jezdí pravidelně každý měsíc, již několik let.

Část návštěvy přijela auty již kolem 13. hodiny a zbytek přijel na motorkách o nějakou chvilku později. Po uvítání všech začal jimi připravený program. Jelikož bylo krásné počasí, celé zábavné odpoledne se odehrávalo venku v místním parku.

Větší chlapci si již pravidelně zahráli kopanou s mužskou částí křesťanů a ostatní děti hrály připravené hry. Některé z nich si dokonce zkusily i karaoke. Ke svačince si naši kamarádi připravili opět pár dobrot v podobě různých ovocných koláčů. Nezapomněli také obdarovat čokoládou ty jedince, kteří slavili narozeniny.

Kolem 17.hodiny se všichni rozloučili a my poděkovali za hezky strávené odpoledne.

Hájková I.

TOPlist