Návštěva křesťanů 26. 1. 2019

V sobotu 26 ledna k nám přijeli křesťané na další pravidelnou návštěvu. Za dětmi jezdí každý měsíc již řadu let.

Přijeli ve třináct hodin a vřele se uvítali s dětmi, které je netrpělivě vyhlíželi. Po uvítání započal jimi připravený program. Děti se dle vybraných aktivit rozdělily do skupin a zábava začíná. Větší chlapci se i přes chladné počasí vydali ven na hřiště zahrát si fotbal s mužskou částí z řad křesťanů. Ostatní se pustili do výtvarných činností. Čas rychle ubíhal a byla svačina v podobě pečených dobrot, které si pro děti připravuje ženská část návštěvy. Dětem moc chutnalo.

Další část programu započala společnou motlitbou. Po jejím skončení se ti odvážnější zapojili do pěvecké soutěže a ostatní je hodnotili. Po ukončení zpívání si všichni zatancovali.

Nastal čas večeře, tudíž i čas rozloučit se a poděkovat za příjemně strávené odpoledne.

Odpoledne proběhlo bez větších problémů a většina dětí se doře bavila.