logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


MATĚJSKÁ POUŤ 2019

Dne 1. dubna proběhla již tradičně akce „Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů“. Na tuto akci jsme byli pozváni i my. Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na nás čekaly nové i zahraniční atrakce, nechyběly ani stánky s tradičními pouťovými  dobrotami, dobré občerstvení a spousty suvenýrů. Všechny naše děti si tuto akci moc užily. Odvážnější jedinci si vyzkoušeli i více adrenalinové atrakce, menší děti zcela obsadily různé houpačky, autodromy a kolotoče. Tento báječný den plný krásných zážitků a cukrové vaty jsme zakončily na hudebním vystoupení u Křižíkovi fontány, kde jsme si poslechli Michala Davida a spoustu dalších zpěváků. Již nyní se všichni velmi těšíme na další rok, kdy si opět užijeme pouťové zábavy.

Matějská 2019
« 1 z 2 »

Andrea Bartoňová, Ilona Hájková

TOPlist