MATĚJSKÁ POUŤ 2019

Dne 1. dubna proběhla již tradičně akce „Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů“. Na tuto akci jsme byli pozváni i my. Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na nás čekaly nové i zahraniční atrakce, nechyběly ani stánky s tradičními pouťovými  dobrotami, dobré občerstvení a spousty suvenýrů. Všechny naše děti si tuto akci moc užily. Odvážnější jedinci si vyzkoušeli i více adrenalinové atrakce, menší děti zcela obsadily různé houpačky, autodromy a kolotoče. Tento báječný den plný krásných zážitků a cukrové vaty jsme zakončily na hudebním vystoupení u Křižíkovi fontány, kde jsme si poslechli Michala Davida a spoustu dalších zpěváků. Již nyní se všichni velmi těšíme na další rok, kdy si opět užijeme pouťové zábavy.

Matějská 2019
« z 2 »