logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Letní pobyt – Muzeum Čtyřlístek

Letošní letní pobyt jsme s dětmi trávili ve Starých Splavech u Máchova jezera v blízkosti městečka Doksy. Mimo jiné proběhla návštěva Muzea Čtyřlístek v Doksech. Vyrazili jsme po obědě Naučnou stezkou kolem Blaťáku. Mají tu zábavné prohlídky pro školy, školky a skupiny. Děti zde měly možnost vyplňovat tajenky, vybarvovat a odpovídat na otázky týkající se čtveřice z Třeskoprsk – Fifinky, Bobíka, Pindi a Myšpulína, též prohlídku celé expozice. Za zdárné odpovědi obdržely drobné odměny. V prostorách muzea byl též k vidění Fialův mechanický betlém, který prezentuje stará řemesla. Po prohlídce jsme zavítali do cukrárny na náměstí a občerstvili se zmrzlinovým pohárem. Počasí nám přálo a vydařilo se celé odpoledne. Děti byly spokojené.

TOPlist