logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


17. 11. 2019 – Běh Stříbrnou stezkou 2019

Je nedělní ráno 17. listopadu 2019. Svěřenci DD – III.skupina a AŠP – a jejich tety nastupují do vyhřátého autobusu. Cíl jejich dnešní cesty – Větrovy (rozhledna Hýlačka). Dnešní závod má název „Běh Stříbrnou stezkou“. Větrovy dostály svému názvu – je větrno, chvílemi poprchává. Ale nás to neodradí.

Rychle se přihlásit, převléknout a rozehřát se. Počasí se lepší, už nepoprchává a tak pořadatelé vedou trasu mimo asfaltové silnice.

Každá kategorie má vodiče – předběžce. To je prima – alespoň nebudeme bloudit. A jako vždy – spousta běžců na startu. I když nevybojujeme místa na stupních vítězů, určitě to nevzdáme. A tak se i stalo.

Běží i malá Natálka. Je to její první závod. A je úspěšná. Získala 3. místo v běhu na 250 m.

Každý závodník dostal při přihlášení drobné dárky, po závodě i koláčky a horký čaj. Další medaile už nevezeme, ale zklamaní nejsme. Jeli jsme si zazávodit a bylo to prima.

Tak zase příští rok – kdy se bude konat již 10. ročník běhu – nashledanou.

Marie Fuková, Suková Kristýna

TOPlist