logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


„Běh kolem Jordánu“

Je po nouzovém stavu a také atletika se vrací ke svým závodům. Na 28. června 2020 je vyhlášen v Táboře již sedmý ročník „Běhu kolem Jordánu“.

Také chlapci a dívky z AŠP našeho dětského domova, která působí pod patronátem TJ Chyšky, se na tyto závody chystají. Jsou plni očekávání a nadějí na hezká umístění. Tábor nás přivítal horkými slunečními paprsky a tak vyhledáváme stín pod korunami stromů. Rozcvičit, protáhnout se – ale nepřehnat to! Také pitný režim dodržet, aby všechno klapalo jak má. Projít trať, dávat pozor po soupeřích. Před závodem se nepřejídat a dodržovat dané rady. A pozor! Už je tu první kategorie a první startovní výstřel. V rychlém sledu pak jdou na řadu závodníci dalších kategorií. Rozcvičení, odhodlání zvítězit a v neposlední řadě dodržení pokynů se nám vyplatilo. Naše devítičlenná skupina si odváží krásnou medailovou sbírku – 2×1.místo, 2x druhé místo a 3x místo třetí. Na krku hezké medaile, v rukou tašky s bohatou odměnou. Ceny se nám všem moc líbí, umístění na „bedně“ také a tak nám náladu nepokazí ani déšť, který nás zastihl cestou domů. Vždyť před ním nás ochránil autobus. Poslední běžecké závody školního roku 2019/2020 se opravdu vydařily. Tak nyní hurá na prázdniny a budeme se těšit na rok 2020/2021.

Marie Fuková, vychovatelka

TOPlist