logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Zpívání

Kroužek zpívání absolvoval koncem letošního roku opět několik veřejných vystoupení, při kterých reprezentoval DD a písničkami potěšil docela širokou veřejnost. Zazpíval mimo jiné na besídce v Domově Nalžovice, ve Vojkově, na rozsvícení vánočních stromů v Sedlci i v Prčici a samozřejmě na vánoční besídce tady v Přestavlkách.

Poděkování patří všem jeho členům.

Petr Frumert

Mikulášská nadílka

5.  prosince k nám opět po roce zavítali – Mikuláš, anděl a čerti.Děti se od samého rána trochu bály, ale nejvíce ti jedinci, kteří opravdu zlobili. Všechny děti byly připraveny v naší jídelně a  netrpělivě očekávaly, kdo se objeví ve dveřích. Nejprve jako vždy přišli čerti a ptali se vystrašených dětí, kdo nejvíc zlobil. Samozřejmě ,,nikdo“. Pak se objevil Mikuláš s andělem a těm už se někteří odvážlivci přiznali, že ,,trochu“ zlobili a přednesli nějakou tu básničku. Nakonec všechny děti dostaly balíček se sladkostmi a slíbily, že budou celý rok hodné.

Hájková I.

foto z akce
foto z akce

Vánoce v divadle

V neděli 15. 12. 2019 se děti III. skupiny zúčastnili akce „Vánoce v divadle“ v Příbrami. 

Po shlédnutí pohádky O statečném kováři Mikšovi plnily různé „vánoční“ úkoly, např. zdobení perníčků, výroba svícínků z jablíček a zápichů z papíru. Po úspěšném splnění těchto úkolů si děti mohly vybrat pod velkým vánočním stromem dárek. Všichni jsme si hromadně zazpívali koledy, prohlédli výrobky na jarmarku a s vánoční náladou jsme odjížděli spokojeni zpět do našeho dětského domova.

Kristýna Suková

28. 12. 2019 – Vánoční dětská diskotéka

Naše děti z dětského domova byly pozváni na vánoční dětskou diskotéku do Velkých Heřmanic.

Ve Velkých Heřmanicích na nás čekaly vánočně vyzdobené prostory a občerstvení v podobě míchaných koktejlů, cukroví a různých pochutin.

Děti měly možnost zatancovat si na písně dle vlastního výběru, zazpívat si oblíbené písně do mikrofonu nebo i jen zarecitovat. Vyzkoušely různé převleky a paruky.

Celé odpoledne vládla uvolněná, přátelská atmosféra. Děkujeme za příjemně strávený čas.

Němcová A., Bartoňová A., Hájková I.

17.12.2019 – Školní besídka

10. 12. 2019 – Vánoční svícínek – dílny

TOPlist