18. 12. 2018 – Školní besídka

Jako každý rok se i letos u nás v DD konala Vánoční besídka pořádaná dětmi společně s vychovateli a učiteli zařízení.

Besídka se konala v úterý 18. prosince 2018 od 16:00 hod.

Děti si pro hosty připravily různá představení ať už taneční, hudební, dramatické či jinak zábavné.

Prvním vystoupením bylo vystoupení dramatického kroužku, které si připravilo představení s názvem „Hrníčkové kouzlo“.

Dále se představili jednotlivé třídy ZŠ praktické a poté postupně vystupovali rodinné skupiny se svými různými vystoupeními.

18. 12. 2018 - Školní besídka
« 1 z 3 »

Děti z první skupiny (ty nejmenší) si připravili soubor básniček a taneční vystoupení. Děti z druhé skupiny zábavné taneční vystoupení, které bylo vtipným zakončením celé Vánoční besídky. Děti z třetí a čtvrté skupiny si připravily také taneční vystoupení a děti ze šesté skupiny pěvecké vystoupení.

Nesmíme však zapomenout také na vystoupení našeho pěveckého kroužku a kroužků tanečků.

Celým překrásným zimním podvečerem provázela děvčata jakožto moderátorská dvojice.

Po ukončení vánoční besídky moderátorskou dvojicí, byly dětem rozdány dárky od našich sponzorů a postupně se děti s hosty přesunuly na vánoční večeři, kde na ně čekalo bohaté občerstvení ve formě cukroví, limonád, ovoce apod.

Na tuto akci se děti každým rokem těšily a letošek nebyl jiný, z této akce byly děti nadšené.

Jirásková O.