logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.

Jsem laskavec

Dobrých skutků není nikdy dost, a proto jsme se již podruhé připojili k Světovému dni laskavosti, který je pořádán Nadací Karla Janečka. Slovo laskavost je odvozeno od základu slova láska. A právě s láskou, dobrosrdečností v sobě i kolem sebe, jsme se snažili zlepšit alespoň na chvíli náš svět.

Tentokrát jsme navštívili DPS v Sedlci-Prčici a Domov pro seniory v Arnoštovicích, kde jsme udělali radost babičkám a dědečkům nejen zpěvem lidových písní naším dívčím sborem pod vedením Petra Frumerta, ale také občerstvením v podobě upečených sladkých dobrot.

Radost a úsměv na tvářích byla pro nás ta největší odměna.

Jsem laskavec

Jana Pechová

TOPlist