logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Kniha a sport

Na základě předchozích projektových dnů a zapojení školy v Sazka olympijském víceboji jsme se zúčastnili právě vyhlášené fotosoutěže Kniha a sport. Cílem je přimět děti a mládežnickou generaci sportovat a věnovat se četbě. S touto vizí se ztotožňuje i sportovec a olympionik David Svoboda.

V rámci tělesné výchovy bylo zadáním vytvořit třídní fotografii, kde děti využívají knihu při sportování. Vznikly tak zajímavé nápady a momenty a i děti tato netradiční hodina bavila. Pro velký počet inspirativních snímků a nerozhodnost zvolit u každé skupiny pouze jeden obrázek, proběhne ve třídách hlasování, kde bude zvolena výsledná soutěžní fotografie.

Kniha a sport
« 1 z 2 »

Za ZŠ Přestavlky Mgr. Michaela Vanišová

TOPlist