logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


Projektový den Sazka olympiáda – Díl II.

Program:

Motivační část – organizační záležitosti, prezentace, Olympijský diplom (připomentí výsledků), pravidla fair-play, složení přísahy, nácvik písně Sporty, vyhlášení fotografické soutěže pro jednotlivé třídy
Teoretická příprava – instruktáž – videoukázky správné techniky, rozbor, osobnost Tomáš Slavata (příběh)
Praxe
Společné rušné rozcvičení
Hřiště – běh – sprint 60 m, hod kriketovým míčkem, vytrvalostní běh (1 000m/ 500 m)
Sportoviště v areálu – hod medicinbalem obouruč vzad, dribling s basketbalovým míčem
Hala – skok z místa, trojskok, skok daleký z rozeběhu, shyby na šikmé lavičce, skákání přes švihadlo, kliky, leh- sedy
Zhodnocení

Plán činností byl průběžně plněn. Podařilo se dokončit všechny dílčí disciplíny k zisku Odznaku všestrannosti Sazka olympijského víceboje včetně doplnění soutěží u minule chybějících žáků. Umělecká část nebyla vzhledem k časové dotaci naplněna. Během dne nikdo nebyl zraněn. Aktivita a zájem o činnosti byl odpovídající, všichni se snažili podat co nejkvalitnější výkon.

Projektový den Sazka olympiáda - Díl II.

Mgr. Michaela Vanišová

TOPlist