PODZIMNÍ VYCHÁZKA K ALTÁNU NAD KVAŠŤOVEM

V úterý 30. 10. hned po obědě vyrážíme na další špacír k nám už dobře známému altánu nad Kvašťovem. Po deštivém a studeném víkendu je najednou slunečno a až překvapivě teplo.
S dobrou náladou se těšíme na hraní her a opečeného buřta.

Když dojdeme na místo, obdivujeme nádherný výhled do podzimem zbarvené krajiny, bavíme se o pomníku letců, který jsme po cestě minuli, kluci připravují ohýnek, holky buřty.
Darina se hned při krájení asi druhého buřta řízne, ale bere to s úsměvem a předává nůž Iloně.
Po konzumaci a uhašení ohně nastoupí dva týmy rozdat si síly nejen v rychlosti, ale i bystrosti.

Při první hře „ Sirky“ vyhrává tým Davida, parta Radka se přesto nevzdává. Výsledek se ještě může vyrovnat nebo obrátit. Neobrátí. I při hře „ Šátek“ jsou rychlejší Davidovci.
Při zpáteční cestě hrajeme ještě jednu hru a to „ Symboly“. Zapamatovat si všechny tak, jak jdou po sobě, není vůbec jednoduché. Nejlépe si vede Míša, Ilona, Radek, David ale i Darina s ošetřeným prstem.
Po večeři hodnotíme a vyhlašujeme výsledky.
Odměnu v podobě sladkostí si zaslouží oba dva týmy.
Hodně pěkný poslední podzimní prázdninový den, spousta úsměvů, radosti, povídání a zážitků. Zase je na co vzpomínat.

Zapsala: Jana Pechová

PODZIMNÍ VYCHÁZKA K ALTÁNU NAD KVAŠŤOVEM