logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.

16. 10. 2018 – BÁJEČNÝ DEN S TEREZOU

V úterý 16. října přijela na návštěvu Tereza Maxová za dětmi DD Přestavlky. Děti zažily krásné odpoledne v přítomnosti Terezy a jejího nadačního týmu. S Terezou přijela i její dcera Mína, která se hned spřátelila s dětmi. Po přívětivém uvítání následovala prohlídka celého areálu. Kolektiv nadačního týmu byl velmi nadšený z prostředí zámku a přilehlého parku. Celkově je okouzlila okolní krajina.

Děti si připravily na tento výjimečný den velmi pěkný kulturní program. Největší obdiv vzbudily nejmenší děti, které zazpívaly a zatancovaly. Vystoupení pěveckého sboru „Přestavlčata“ bylo odměněno velkým potleskem. Děti nezapomněly pogratulovat k pondělnímu svátku Terezy a předat kytku s dárkem. Většina dětí se snažila být neustále v její blízkosti. Návštěva se protáhla až do večerních hodin. Děti usínaly plny zážitků a dojmů.

Dětský domov již dlouhodobě spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem a účastní se různých projektů, které podporují a pomáhají ohroženým a opuštěným dětem v České republice.

S. Veselá

16. 10. 2018 - BÁJEČNÝ DEN S TEREZOU
« 1 z 5 »

TOPlist