logo
Archivy
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.


HURVÍNKŮV MIKULÁŠ S „ING“

Když se řekne „Mikuláš“, tak si každý představí tajemného muže s bílým plnovousem, vysokou čepicí a berlou v ruce, kterého doprovází anděl s čertem. Hodné děti jsou obdarovávány dobrotami, zatímco ty neposlušné čeká punčocha plná uhlí.

Také Hurvínek s Máničkou čekali na příchod Mikuláše netrpělivě. I naše děti byly zvídavé, jak se naděluje u Spejblů. Vydaly se proto na výlet do Prahy na pozvání Nadace Terezy Maxové dětem do divadla Spejbla a Hurvínka, kde si předvánoční čas společně užily.

O přestávce čekalo na všechny malé občerstvení. Po velmi hezkém a veselém představení si děti odnesly mikulášský dáreček.

Jana Pechová

HURVÍNKŮV MIKULÁŠ S ING

TOPlist