logo
Archiv
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Středočeský kraj
zrizovatel

plakat plakat

Přínosným partnerem pro náš dětský domov je Nadační fond Veroniky Kašákové.

V pohodě do školy s BESIPEM

Jelikož si všichni uvědomujeme, že právě první zářijové týdny jsou z hlediska úrazů a nehod pro děti nejrizikovější, zahájili jsme nový školní rok 2017/2018 účastí ve vzdělávacím projektu „V pohodě do školy s BESIPEM“, který se konal na Výstavišti v Praze – Holešovicích.

V rámci programu bylo připraveno dopravní hřiště, kde si děti zábavnou formou připomněly základní pravidla správného chování v silničním provozu (např. bezpečné přecházení, jízda na koloběžce, správná výbava cyklisty, zásady chování při cestě hromadnou dopravou atd.). Měly také možnost seznámit se s jednotlivými složkami Integrovaného záchranného systému jako je Hasičský záchranný sbor, Zdravotnická záchranná služba, Policie ČR, Městská policie hlavního města Prahy a další.

Tento projekt pomohl našim dětem upevnit pravidla bezpečnosti silničního provozu a korektního chování při chůzi po veřejné komunikaci, což využijí zejména při volných vycházkách.

Jana Pechová

TOPlist