Výtvarné soutěže

Za uplynulé období jsme se zúčastnili společně s dětmi další řady výtvarných soutěží. Nejvíce oslovila, jako již tradičně, vánoční tematika. Úkolem našich žáků bylo zpracování vánočního motivu či zimního obrázku s obsahem loga společnosti na obal kávového kelímku pro kavárenskou firmu. Nejlepší obrázky budou následně natisknuty a uvedeny do distribuční sítě.

Divadelní spolek Oujezdáček vyhlásil taktéž výtvarnou soutěž pro děti. Na obrázkách se objevovaly Mikuláš, nejrůznější čerti a andělé. Vítězkou se stala žákyně II. třídy Ilona Kudrnová. Její tvorba byla použita pro výrobu plakátů na Mikulášskou besídku v Červeném Újezdě.

Prozatím, v rámci základního školního kola jsme vytvářeli a diskutovali na téma „Zelenina plná vitamínů“.

V současnosti se připravujeme, s novými nápady a chutí se zapojit, na soutěže nové (Vánoční pohlednice, Vánoční betlém).

Mgr. Michaela Vanišová