29. 6. 2016 – „Aquapalace Praha Čestlice“

29. 6. 2016 jsme na pozvání hejtmana Středočeského kraje navštívili největší aquapark v České republice. Akce byla uspořádána pro další dětské domovy v rámci kraje.
Prohlédli jsme si celý areál vodního světa, unikátního sportovně relaxačního komplexu, který je rozdělen na palác relaxu, pokladů, dobrodružství, venkovní zónu, korálový dóm, potapěčskou jámu a dětský koutek. Podle plaveckých schopností a dovedností mohli sportovci i méně zdatné děti dovádět na dvanácti tobogánech a skluzavkách, v bazénu s vlnobitím, ve venkovní divoké řece, brouzdališti a jiných atrakcích.

Pro všechny návštěvníky bylo připraveno soutěžení s vodní tematikou, rozmístěno na několika stanovištích. Aktivní jedinci si tedy mohli vyhrát odměny. Na závěr bylo zakoupeno občerstvení dle vlastní volby.

Děti byly předem výletu poučeny o bezpečnosti a chování na veřejnosti a v bazénu. Nikdo nebyl zraněn. Celý den se mimořádně vydařil, odjížděli jsme nadšení a spokojení.

Mgr. Michaela Vanišová