11. 5. 2016 – Divadelní představení v Táboře „Rákosníček a hvězdy“

Na středu 11. května 2016 si I. třída naplánovala návštěvu táborského Divadla Oskara Nedbala, konkrétně představení Rákosníček a hvězdy Divadla ANFAS z Prahy.

Představení bylo uvedeno v malém sále a naše třída dostala místa v první řadě na balkóně, odkud všichni velmi dobře viděli. Představení bylo připravené pěkně, herci byli často v interakci s diváky a představení se tak dostalo pořádného oživení v podobě rad a pokřiků malých diváků. Žáky I. třídy představení nadchlo i díky častým světelným efektům, které si Rákosníčkova cesta za hvězdami žádala.

Žáci byli vkusně oblečeni, v divadle i během představení se chovali velice slušně.
Cestou k autu ještě naše třída podpořila Český den proti rakovině zakoupením kytiček.

Bc. Vladimíra Zubová

Rákosníček a hvězdy